Domů Dopravní nehody U obce Všeruby se střetl autobus převážející děti s osobním vozidlem, na...

U obce Všeruby se střetl autobus převážející děti s osobním vozidlem, na místě několik zraněných

0
Sdílet
Na obchvatu u obce Všeruby došlo ke srážce osobního auta s autobusem převážejícím děti. Autor: HZS Plzeňského kraje

Všeruby – Na obchvatu u obce Všeruby, došlo ke srážce osobního auta s autobusem převážejícím děti. K nehodě došlo ve středu 14. června, okolo sedmé hodině ranní. Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Nehoda si vyžádala zranění několika osob, včetně dětí.

Z autobusu po střetu s osobním vozidlem na obchvatu u obce Všerub unikla nafta. Na místě zasahující složky plzeňského IZS. Autor: HZS Plzeňského kraje

O nehodě informovala krajský mluvčí plzeňských hasičů Pavla Jakoubková s tím, že osobní auto skončilo na střeše, řidička utrpěla středně těžká poranění.

Autobus sjel do příkopu, kde zůstal stát na kolech. Cestovalo v něm 10 dětí a dvě dospělé osoby.

Zraněn byl řidič a dvě děti, poranění byla lehčího charakteru. Všechny zraněné odvezla záchranná služba do nemocnice, pro ostatní děti si postupně přijeli rodiče.

„Z autobusu unikla nafta. Hasiči přečerpali obsah nádrže do náhradních barelů a zasypali skvrny sorbentem,“ upřesnila Pavla Jakoubková.

Velitel zásahu si na místo vyžádal zástupce ČSAD s odtahovou službou, která se postarala o vyproštění a odtah autobusu.

Zasahující hasiči u vážné dopravní nehody autobusu a osobního vozidla na plzeňsku. Na místě také evakuační autobus hasičů. Autor: HZS Plzeňského kraje

„Po dobu zásahu byl obchvat průjezdný, nehoda zablokovala pouze úsek od křižovatky na Všeruby,“ doplnila k dnešní nehodě mluvčí hasičů.

Příčiny nehody jsou nyní v šetření dopravních policistů.

ČTĚTE TAKÉ: Dálnici D1 ve směru na Brno uzavřela nehoda nákladáku s karavanem

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na