Domů Dopravní nehody Při tragickém střetu dvou aut zemřela spolujezdkyně. Další tři lidé utrpěli zranění

Při tragickém střetu dvou aut zemřela spolujezdkyně. Další tři lidé utrpěli zranění

0
Sdílet
Tragická dopravní nehoda. Autor: Policie ČR Moravskoslezského kraje

Nové Heřmanice – K tragickému střetu dvou osobních vozidel došlo ve čtvrtek ráno v Nových Heřmanicích v Moravskoslezském kraji. Řidič Mitsubishi dostal na zasněženém povrchu komunikace sérii smyků a vyjel do protisměru. Zde se čelně střetl s protijedoucím vozidlem Fabia, které bylo po střetu odmrštěno do příkopu.

Při nehodě utrpěla spolujezdkyně z fábie těžká zranění a byla letecky transportována do nemocnice v Ostravě, kde bohužel svým mnohačetným zraněním podlehla. Další tři lidé (řidiči obou vozidel a další spolujezdkyně z fábie) utrpěli zranění, pro které byli převezeny do nemocnice v Krnově.

Bezprostředně po této vážné dopravní nehodě místem projížděl policista mimo službu s manželkou, který ihned zastavil a začal poskytovat účastníkům nehody pomoc. Přivolal zdravotníky, policisty a následně zastavila také další řidička, zdravotnice, která spolu s policistou zraněné ženě poskytovala pomoc až do příjezdu záchranářů.

Příčiny a okolnosti tragické nehody prověřují kriminalisté. Příčinu úmrtí určí nařízená soudní pitva.  Na místě zasahuje také policejní krizový intervent, který poskytuje pomoc pozůstalým a účastníkům nehody.

PSALI JSME TAKÉ: U Litomyšle havarovala čtyři vozidla, nehoda si vyžádala zranění dvou osob a zásah všech složek IZS

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na