Domů Dopravní nehody Na Kladně se střetla sanitka záchranářů s osobním vozidlem, na místě tři...

Na Kladně se střetla sanitka záchranářů s osobním vozidlem, na místě tři zranění

0
Sdílet
Dopravní nehoda sanitky záchranné služba a osobního vozidla na Kladně. Autor: Filip Grosčík ( Foto od Vás)

Kladensko – K vážné dopravní nehodě došlo v kladenských Kročehlavech, kde se v pátečních odpoledních hodinách střetla sanitka záchranné služby (RZP), která spěchala k pacientovi s osobním vozidlem. Oba záchranáři i řidič z osobního vozidla skončili v nemocnici.

Nehoda se stala na křižovatce ulic Arménská a Pražská.

Osobní vůz vjel do křižovatky z vedlejší silnice, kdy jeho řidič pravděpodobně přehlédl přijíždějící houkající sanitku se zapnutými majáky. Sanitka po střetu navíc ještě čelně narazila do vzrostlého stromu, kam ji náraz odmrštil.

PSALI JSME: Sanitka záchranky se v Litvínově střetla na křižovatce s osobním autem. Tři lidé se zranili

K nehodě se vyjádřila mediím také tisková mluvčí středočeské záchranky Petra Effenbergerová s tím, že osádka sanitky záchranné služby spěchala k případu. Při nehodě utrpěli oba záchranáři středně těžká poranění a museli být převezeni jinou posádkou záchranné služby do nemocnice. „V nemocnici skončil se zraněním i řidič s osobního vozidla,“ doplnila k nehodě mluvčí záchranné služby.

K pacientovi, ke kterému havarovaná sanitka směřovala byla krajským Operačním střediskem středočeské záchranky okamžitě vyslána náhradní zdravotnická posádka.

ZAUJALO NÁS: Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

Komunikace byla v místě nehody uzavřena a doprava byla policisty odkláněna přes objízdné trasy. Příčiny nehody a míru zavinění obou řidičů nyní vyšetřují kladenští dopravní policisté.

Autor: Jiří Berec

 

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na