Domů Dopravní nehody Policisté hledají svědky vážné dopravní nehody v Olomouci

Policisté hledají svědky vážné dopravní nehody v Olomouci

0
Sdílet
Místo dopravní nehody v Olomouví. Autor: Policie ČR

Olomouc – Policisté dopravního inspektorátu Olomouc se obrací na širokou veřejnost se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody, ke které došlo v úterý 23. května kolem 14:35 hod na tř. Míru, v prostoru křižovatky s ul. Čapka Choda, u tramvajového nástupního ostrůvku, ve směru od ulice U Kovárny směrem k ulici Litovelské.

Došlo zde ke střetu zatím neznámého osobního vozidla bílé barvy s dosud nezjištěným řidičem a nezletilé chodkyně (2004), která přebíhala přes vozovku ve směru z nástupního ostrůvku na chodník, směrem k základní škole. Neznámé vozidlo mělo zachytit o chodkyni pravým předním rohem. Řidič po střetu na místě nehody zastavil, s dívkou komunikoval, a aniž by zjišťoval její zdravotní stav, případně poskytl první pomoc, z místa odjel směrem k ulici Foerstrově. Chodkyně poté odešla domů a dopravní nehoda byla nahlášena dodatečně jedním z rodičů poškozené. Chodkyně, podle prvotních informací, utrpěla při nehodě zranění. Bližší informace k bílému vozidlu se nepodařilo zjistit.

„V této souvislosti se obracíme se žádostí o pomoc při objasnění dopravní nehody a zjištění vozidla a jeho řidiče na širokou veřejnost. Občané, kteří byli přímými svědky nehody, případně uvedeným místem projížděli a mohli nehodu vidět, se mohou se svým svědectvím a informacemi přihlásit na linku 158, nebo osobně či telefonicky kontaktovat policisty Dopravního inspektorátu Olomouc, Třída Kosmonautů 189/10 v Olomouci, na tel. 974 766 251 nebo na tel. č. 974 766 584,“ dodává policejní komisařka Irena Urbánková.

PSALI JSME TAKÉ: V Jaroslavi se střetl kamion s osobním vozidlem, nehoda si vyžádala vážná zranění spolujezdce

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na