Domů Dopravní nehody Při nehodě osobního auta s nákladním u Horní Lukavice se zranili čtyři...

Při nehodě osobního auta s nákladním u Horní Lukavice se zranili čtyři lidé

0
Sdílet
Nehoda osobního auta s nákladním u Horní Lukavice. Autor: HZS Plzeňského kraje

Horní Lukavice – Ke střetu osobního auta s nákladním vozem na Plzeňsku vyjeli hasiči ze stanic v Přešticích a v Plzni na Košutce na hlavním tahu Plzeň – Klatovy u odbočky na Horní Lukavici.

Osobní auto skončilo v příkopu, nákladní auto Avie se na něj převrhlo a z nákladového prostoru se vysypalo na silnici uhlí.

Obě vozidla byla obsazena řidičem a spolujezdkyní. Hasiči nejprve vyprostili dvě osoby z nákladního auta. K zaklíněnému řidiči OA se hasiči dostali až poté, co nákladní vůz pomocí navijáku těžké techniky převrátili na kola. Spolujezdkyně se dostala z kabiny sama oknem ještě před příjezdem záchranných složek. Hasiči pomohli ZZS při ošetření zraněných. ZZS odvezla všechny čtyři do nemocnice na vyšetření.

Hasiči asistovali odtahovým službám při nakládání havarovaných vozidel. Společně s SÚS uklidili ze silnice vysypané uhlí a trosky aut.

Nehoda uzavřela silnici v obou směrech a v místě se okamžitě začaly tvořit dlouhé kolony. Poté, co odjely sanitky se zraněnými, byla doprava puštěna kyvadlově jedním jízdním pruhem. Provoz byl plně obnoven až po ukončeném policejním šetření.

PSALI JSME TAKÉ: V Řevnicích se střetl motorkář s osobním vozidlem, zasahovali záchranáři z Transhospitalu

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na