Domů Dopravní nehody V Huslenkách na Vsetínsku se střetlo osobní vozidlo Volkswagen s motorovým vlakem

V Huslenkách na Vsetínsku se střetlo osobní vozidlo Volkswagen s motorovým vlakem

0
Sdílet
Nehoda na železnici. Střet osobního vozidla s vlakem v Huslenkách na Vsetínsku se obešel bez zranění. Autor: HZS Zlínského kraje

Vsetínsko – Hasičské jednotky vyjely krátce před šestou hodinou ranní ve čtvrtek 9. března do obce Huslenky na Vsetínsku, kde se střetlo osobní vozidlo s právě projíždějícím motorovým vlakem. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob.

O nehodě aktuálně informoval krajský mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil s tím, že ke střetu osobního vozidla zn.Volkswagen s vlakem došlo na nechráněném železničním přejezdu přímo v obci. Na místo události byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Vsetín a dobrovolní hasiči z Halenkova. Ti na místo nehody dorazili také jako první.

Osobní vozidlo zůstalo po střetu vedle kolejí na železničním přejezdu.

„Řidič osobního vozidla vyvázl z nehody bez zranění. Zraněn také nebyl nikdo z asi třicítky cestujících a obsluhy vlaku. Všichni cestující pokračovali v další cestě linkovým autobusem,“ upřesnil Netopil.

„Hasiči zajistili místo nehody a zkontrolovali zda nedošlo k úniku provozních kapalin. Jednotka dobrovolných hasičů pak byla odeslána zpět na svou zbrojnici. Po příjezdu jednotky drážních hasičů z Přerova ukončili svůj zásah i vsetínští profesionální hasiči,“ doplnil k nehodě mluvčí hasičů.

Nehodu nyní vyšetřují policisté a také pracovníci Drážní inspekce.

DOPORUČUJEME: Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

 

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na