Domů Dopravní nehody Tři lidé se zranili při nehodě linkového autobusu v Poličce, zasahovaly všechny...

Tři lidé se zranili při nehodě linkového autobusu v Poličce, zasahovaly všechny záchranné složky

0
Sdílet
Dopravní nehoda linkového autobusu v Poličce. Autor: HZS Pardubického kraje

Polička – Zásah všech složek Integrovaného záchranného systému, zranění tří osob a kompletní uzavírku ulice, taková je bilance čtvrteční dopravní nehody linkového autobusu, který narazil do domu. Při nehodě navíc poškodil plynovou přípojku.

O nehodě informovala Vendula Horáková mluvčí HZS Pardubického kraje s tím, že k nehodě autobusu a osobního vozidla do Poličky vyjížděli ve čtvrtek 18. května ve 13.39 hodin profesionální hasiči. Celá ulice musela být uzavřena, protože autobus při nehodě narazil do domu a poškodil i přípojku plynu.

Hasiči zajistili havarované automobily.

Řidič byl po nehodě předán do péče zdravotníkům. Plyn byl uzavřen. Při nehodě byly celkem zraněny tři osoby (řidič autobusu, osoba v OA a chodec), které byly následně záchrannou službou převezeny do nemocnice.

„Hasiči odstranili postupně všechny následky nehody. Dům, do něhož autobus narazil, hasiči odvětrali, protože v něm byl nahromaděn plyn,“ uvedla k nehodě mluvčí hasičů a doplnila, že dále zasahující hasiči spolupracovali i s pracovníky energetiky, protože byla poškozena i elektrika v domě.

Příčiny nehody jsou nyní v šetření dopravních policistů.

ČTĚTE TAKÉ: Na silnici I/35 u Moravské Třebové došlo k dopravní nehodě, která si vyžádala zranění čtyř osob

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na