Domů Dopravní nehody Nehoda dvou osobních vozidel a linkového autobusu zaměstnala policisty v Litvínově

Nehoda dvou osobních vozidel a linkového autobusu zaměstnala policisty v Litvínově

0
Sdílet
Dopravní nehoda v Litvínově. Autor: redakce Události112-cz

Litvínov – V úterý 14. listopadu, v 16.20 hodin došlo v Litvínově na Podkrušnohorské ulici, ke střetu dvou osobních vozidel a linkového autobusu MHD. Nehoda se naštěstí obešla, bez zranění osob.

Dopravní nehoda v Litvínově. 14.11.2017 Autor: redakce Události112.cz

Řidič linkového autobusu vyjížděl od autobusové zastávky na Podkrušnohorské ulici poblíž místní prodejny Autodílů, kdy řidička osobního vozidla Škoda Fabia „zřejmě“ přehlédla vyjíždějící autobus, přičemž pokračovala v jízdě a střetla se s projíždějícím vozidlem Peugeot.

V době nehody cestovalo v autobuse podle informací redakce Události112.cz, která o nehodě informovala aktuálně, jako prví asi 20 osob. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Karambol se tak obešel bez zranění osob.

Jako první, se na místo nehody dostavili strážníci litvínovské městské policie, kteří na místě vyčkali do příjezdu svých kolegů z republikové policie.

Příčiny úterní nehody jsou nyní v šetření mosteckých dopravních policistů. Doprava byla v místě nehody s opatrností průjezdná.

ČTĚTE TAKÉ:Policisté v Mostě oživovali 60letého muže na ulici, použili automatizovaný externí defibrilátor

Pozn.redakce: pro regionální mostecké weby, které bez našeho svolení kopírují námi vydané a již publikované informace a vydávají je za tzv. svá autorská díla (své články). Toto je náš redakční, autorský text, vydáváme a publikujeme jej, jako první a jsme jediným autorem těchto zveřejněných informací, které naše redakce na místě dané dopravní nehody zjistila, včetně fotografií. Bude -li o tom to (o dané nehodě) některý z regionálních webů na Mostecku informovat a informace vydávat za své, je zde velká pravděpodobnost, že jsou zkopírovány z našich www stránek! Z praxe, již víme, že u nich bude pozměněn slovosled a přiloženo ilustrační foto.

Toto upozornění musíme vydávat, protože z celé republiky jediné regionální weby z Mostecka, které se rozhodla naše redakce (prozatím) nejmenovat, rádoby zpravodajského charakteru nám pravidelně kopírují – vykrádají námi vydané autorské informace. Publikujeme informace z celé republiky, bohužel k tomuto tzv. „vykrádání našeho obsahu webových stránek“ dochází pouze na Mostecku, z tohoto důvodu je-li nějaká událost z mosteckého regionu musíme přiložit tuto redakční poznámku (sdělení). Děkujeme za pochopení. Redakce Události112.cz*

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na