Domů Dopravní nehody Na Chrudimsku se střetl kamion s osobákem, zraněného řidiče museli hasiči vyprošťovat

Na Chrudimsku se střetl kamion s osobákem, zraněného řidiče museli hasiči vyprošťovat

0
Sdílet
V Kočí se střetl kamion s osobním vozem, hasiči ze zdemolovaného vozu vyprošťovali řidiče. Autor: HZS Pardubického kraje

Kočí – K těžké dopravní nehodě na silnici do obce Kočí vyjížděli ve středu 29. března profesionální hasiči z Chrudimi, spolu si nimi posádky záchranářů a policisté. Jednalo se o čelní náraz osobního vozidla s kamionem. Z velmi zdemolovaného vozidla museli hasiči vyprostit zaklíněného řidiče.

Zasahovat musel i vrtulník záchranářů.

O Nehodě dnes informovala krajská mluvčí pardubických hasičů  Vendula Horáková s tím, že vyproštění bylo náročné, protože automobil byl zcela namáčknutý na kamionu. Po vyproštění byl zraněný řidič předán do péče zdravotníků a ihned vrtulníkem transportován do nemocnice. Jeho spolujezdec pravděpodobně neutrpěl vážné zranění.

Řidič kamionu byl v šoku, na místě vypověděl, že osobní automobil jel dlouhou dobu v protisměru.

V Kočí se střetl kamion s osobním vozem, hasiči ze zdemolovaného vozu vyprošťovali řidiče. Autor: HZS Pardubického kraje

„Zda za nehodu může mikrospánek, nyní musí prošetřit policisté. Hasiči poté odstranili následky nehody a vyčkali do vyšetření nehody policisty,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

Autor: Jiří Berec,
redakce

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na