Domů Dopravní nehody FOTO: Nedaleko Slaného havaroval linkový autobus. Sedm lidí skončilo v péči lékařů

FOTO: Nedaleko Slaného havaroval linkový autobus. Sedm lidí skončilo v péči lékařů

0
Sdílet
Linkový autobus jedoucí ve směru od obce Smečno do Slaného skončil mimo vozovku, sedm lidí bylo zraněno. Autor: Policie ČR

Slaný – K vážné dopravní nehodě linkového autobusu došlo nedaleko Slaného na silnici I/18, v pondělí 10. dubna, krátce po páté hodině ranní. Na místě zasahovalo několik policejních hlídek, profesionální hasiči i záchranáři.

O nehodě informovala policejní mluvčí Jana Šteinerová s tím, že linkový autobus jedoucí ve směru od obce Smečno do Slaného z dosud nezjištěných příčin vjel mimo pozemní komunikaci. Při dopravní nehodě bylo zraněno celkem sedm osob, a to šest cestujících a řidič. Jednalo se o zranění lehčího charakteru a jedno těžké zranění. Na místo dopravní nehody se sjely posádky integrovaného záchranného systému.

Policisté provedli dechovou zkoušku u řidiče autobusu a alkohol byl na místě dopravní nehody vyloučen.

Linkový autobus jedoucí ve směru od obce Smečno do Slaného skončil mimo vozovku, sedm lidí bylo zraněno. Autor: Policie ČR

Co bylo příčinou této dopravní nehody je v šetření.

„Pozemní komunikace byla plně uzavřena od křižovatky Slaný Kvíc ke křižovatce Slaný Fantův Mlýn a policisté řídí odklon dopravy po přilehlých komunikacích. Předpokládaná uzávěra potrvá do devíti hodin,“ upřesnila mluvčí policie Jana Šteinerová.

V době dopravní nehody se v autobuse nacházelo celkem jedenáct cestujících.

Policie vyzývá dva cestující, kteří autobusem cestovali a z místa dopravní nehody odešli, aby se přihlásili ke svědectví na linku 158 nebo na mobilní telefon dopravního inspektorátu +420 702 207 630.

ČTĚTE TAKÉ: Při střetu autobusu s nákladním autem v Kbelské ulici v Praze se zranilo osm lidí

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na