Domů Dopravní nehody Na Mostecku havarovaly dva autobusy u Havraně. Policisté hledali údajně poraženého člověka....

Na Mostecku havarovaly dva autobusy u Havraně. Policisté hledali údajně poraženého člověka. Marně

0
Sdílet
Místo noční nehody. Ilustrační snímek. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Mostecko – Mostecká policie hledá svědky dvou dopravních nehod, které se staly v pondělí 13. února ve 22.25 hodin na silnici I/27 na úrovni zóny Joseph u obce Havraň na Mostecku. Karambol se odehrál na silnici z Mostu do Žatce.

Informuje o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že řidič autobusu tovární značky Setra tam narazil do osobního vozidla značky Ford, jehož řidička tam zastavila z důvodu možné jiné nehody autobusu tovární značky Renault.

U nehod zasahovaly dvě jendotky profesionálních hasičů ze Žatce a z Mostu. Mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan ke karambolu uvedl, že mikrobus měl zrcátkem při předjíždění údajně srazit člověka. Během vyšetřování dopravní nehody se na místě vytvořila kolona a do stojícího osobního automobilu narazil autobus.

Zdravotnická záchranná služba ošetřila lehká zranění řidičky osobního vozu a řidiče autobusu. Cestující z autobusu byli odvezeni jiným autobusem. Hasiči spolu s Policií ČR, která nasadila psovody a dva psy, hledali údajně sraženého člověka. Nikdo ale nebyl nalezen.

Okolnosti obou  nehod jsou předmětem dalšího šetření mostecké policie. „Žádáme svědky, kteří viděli nehody a mohli by policistům poskytnout jakoukoliv informaci, aby se ozvali na linku tísňového volání 158 nebo přímo na telefonní číslo 606 808 819,“ dodává mluvčí mostecké policie Ludmila Světláková.

-jv

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na