Domů Dopravní nehody FOTO OD VÁS: V Chomutově se střetlo osobní auto se skútrem. Řidič...

FOTO OD VÁS: V Chomutově se střetlo osobní auto se skútrem. Řidič osobáku nadýchal téměř dvě promile alkoholu

0
Sdílet
V Chomutově se střetlo osobní auto se skútrem. Autor: Tomáš Pitterling/JV PRESS

Chomutov – Střet osobního automobilu a skútru zkomplikoval v pondělí ráno dopravu na sídlišti Zadní Vinohrady v Chomutově. Při karambolu byl lehce zraněn řidič skútru. Na místě tak vedle policistů zasahovala i záchranná služba.

Podle zjištění redakce může za nehodou být nepozornost a nedání přednosti v jízdě. Podle předběžných informací z místa střetu nadýchal řidič osobního auta téměř dvě promile alkoholu.

Přesná příčina karambolu i míra zavinění je nyní předmětm dalšího vyšetřování dopravních policistů.

Nehodu potvrdila chomutovaká policejní mluvčí Marie Pivková s tím, že řidič Peugeotu nedal na křižovatce přednost řidiči na malém motocyklu a došlo ke střetu. Následná dechová zkouška odhalila, že řidič osobního auta před jízdou požil alkohol a nadýchal přes 1,46 promile alkoholu v dechu.

OBRAZEM Z MÍSTA STŘETU…

PSALI JSME TAKÉ: Těžká nehoda motocyklu a osobního vozidla v Dolních Počernicích, motorka po střetu shořela

TIP redakci
Máte zajímavý TIP na článek nebo událost, která se stala ve vašem regionu? Máte natočené autentické záběry či pořízeny fotografie přímo z místa aktuálního dění? Pošlete nám je do redakce na náš redakční e-mail: redakce@udalosti112.cz, velice rádi uveřejníme na našem zpravodajském serveru.

I vy se můžete stát iZpravodajem stodvanáctky …

Pozor! Nejšikovnějšího zpravodaje z vašich řad, který bude pravidelně zasílat do naší redakce zajímavé či aktuální události odměníme zajímavým dárkem!!!

Doporučujeme! Absolutní novinkou pro naše iZpravodaje je pak exkluzivní samolepka na auto s logem našeho serveru Události112.cz – internetové zpravodajství.

redakce

Autor: T. Pitterling a H. Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na