Domů Hlavní zprávy Nametený pražan si spletl vozidlo Městské policie s taxíkem asi Ubrem

Nametený pražan si spletl vozidlo Městské policie s taxíkem asi Ubrem

0
Sdílet
ilustrační foto MP Praha

Praha – Opilý muž se pokusil nastoupit do služebního vozidla pražské městské policie. Nakonec ho strážníci přece jen odvezli, pro svou opilost skončil na protialkoholní záchytné stanici.

Ve čtvrtek večer prováděli strážníci z Prahy 1 hlídkovou činnost Na Dvořákově nábřeží. Ke  stojícímu vozidlu přistoupil zjevně opilý muž, otevřel dveře a snažil se nastoupit. Jeden ze strážníků ihned muže vyzval, aby od vozidla ustoupil a aby prokázal svoji totožnost. Muž se začal válet na zemi a obviňoval strážníky, že ho napadli. Poté se sám dokonce udeřil několikrát do obličeje a kutálel se směrem k řece.

Hlídka proti němu zakročila a  odvedla ho na nedalekou lavičku. Provedenou dechovou zkouškou mu bylo následně naměřeno bezmála dvě a půl promile. Protože muž nekontroloval své jednání a byl agresivní, dočkal se nakonec odvozu služebním vozidlem pražské městské policie.

Opilce si převzali strážníci ze specializované autohlídky a převezli ho na protialkoholní záchytnou stanici. Jeho jednáním se navíc budou zabývat úředníci správního orgánu.

Zdroj: Bc. Jan Čihák Městská policie hlavního města PrahyPrah

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na