Domů Hlavní zprávy NA AKTUÁLNÍ TÉMA: Policie prověřuje případ, kdy v Litvínově měl řidič lákat...

NA AKTUÁLNÍ TÉMA: Policie prověřuje případ, kdy v Litvínově měl řidič lákat do auta školačku

0
Sdílet
Ilustrační snímek z pátrací akce na Mostecku. Autor: Honza Vraný/JV PRESS
Ilustrační snímek z pátrací akce na Mostecku. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Mostecko – Kriminalisté mostecké policie prověřují závažný případ, který se měl stát v Litvínově. Na sociální síti se totiž objevily informace, že neznámý muž měl lákat děti do auta v Litvínově. O případu v neděli informoval Mostecký deník.

V informacích na sociální síti měl řidič lákat děti do bílé Octavie v ulicích Litvínova. V jiném příspěvku zas pisatelé uvádějí automobil v červené barvě.

„Mohu potvrdit, že policie v Litvínově událost, ke které mělo dojít minulý týden v Litvínově, intenzivně prošetřuje. Neznámý muž měl v odpoledních hodinách v ulici PKH lákat do svého vozidla nezletilou dívku, což se mu nepodařilo díky dívčině duchapřítomnosti,“ uvedla pro deník mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Policie spolu s litvínovskými strážníky městské policie přijala opatření spočívající ve zvýšeném výkonu služby, provádí výslechy osob, svědků, prověřuje a vyhodnocuje záznamy městského kamerového systému, provedla šetření v různých objektech, které se v daném úseku nachází, prověřuje poznatky a informace, které v průběhu šetření získala.

Případ redakce i nadále sleduje a přineseme vám aktualizované informace hned, jak je policisté sdělí.

Autor:
Honza Vraný
JV PRESS a
Mostecký deník