Domů Hlavní zprávy NA AKTUÁLNÍ TÉMA: Partner matky pohřešované školačky z Ústí se oběsil na...

NA AKTUÁLNÍ TÉMA: Partner matky pohřešované školačky z Ústí se oběsil na Plzeňsku

0
Sdílet
Policie pátrá po dívce. Autor: Policie ČR
Policie pátrá po nezletilé, 12leté dívce z Ústí n./L. Na snímku pohřešovaná Michaela Patricie Muzikářová. Autor: Policie ČR

Ústecko/Plzeňsko – Zásadní zvrat v případu pohřešované dvanáctileté školačky z Ústí na Labem přišel dnes s úmrtím Otakara S., který byl partnerem matky Míši Muzikářové. Muž měl být podle TV Nova nalezen oběšený v obci Čeminy na Plzeňsku.

„V současné době se s plzeňskou policií podílíme na prověřování úmrtí osoby, která souvisí s případem pohřešované 12leté Míši Muzikářové. Byla nařízena soudní pitva. Pro tuto chvíli další bližší informace nebudeme sdělovat,“ uvedla krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Dívka odešla 11. ledna z domova v přesně nezjištěném čase.  Do školy, kterou pravidelně navštěvuje, nedorazila, a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Její mobilní telefon je nedostupný.  V minulosti nebyla pohřešována.

Na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát délky ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky NIKE.

Policisté ani po dvou týdnech nemají o dívce žádné nové informace a pátrání je stále bezvýsledné.

Informace policisté přijmou na lince 158 nebo na jakékoliv policejní služebně.                                                iPatrani.cz

Autor: 
Honza Vraný
JV PRESS