Domů Hlavní zprávy Muže před Mosteckým úřadem práce zradilo srdce, oživovali ho muži zákona

Muže před Mosteckým úřadem práce zradilo srdce, oživovali ho muži zákona

0
Sdílet
Letecká záchranná služba Ústeckého kraje, ilustrační foto. Autor: redakce Události112.cz / JB
Letecká záchranná služba Ústeckého kraje, ilustrační foto. Autor: redakce Události112.cz / JB

Most – Muže středního věku zradilo před mosteckým úřadem práce srdce. Muž zkolaboval, upadl do bezvědomí a při pádu si ještě poranil hlavu. Na místo se jako první dostavili strážníci mostecké městské policie.

Strážníci na místě poskytli muži první pomoc. Následně se na místo události dostavila lékařská posádka záchranné služby, která si od zasahujících strážníků převzala pacienta do své péče.

Vzhledem k tomu, že zdravotní stav zkolabovaného muže byl velmi vážný, zasahující lékař na místě rozhodl o rychlém transportu pacienta na takzvané vyšší zdravotnické pracoviště a proto na místo přivolal Leteckou záchrannou službu, která pacienta po nezbytném vyšetření šetrně letecky přepravila do ústecké krajské nemocnice.

Vzhledem k tomu, že se celá událost odehrála prakticky v centru města, přistání lékařského vrtulníku a zásah zdravotníků přilákal davy zvědavců, mnozí z nich považovalo záchranu lidského života jako, za jakou si senzaci. Mnozí z nich si celou událost natáčeli na své mobilní telefony.

Městská a státní policie v Mostě, kde žije převážná většina nepřizpůsobivých spoluobčanů musela blízké okolí místa události zcela uzavřít, taktéž místo, kde přistál vrtulník leteckých záchranářů.

-jb