Domů Hlavní zprávy Muž se v Ostravě zřítil z 6.patra domu, na místě zemřel. Nepomohla...

Muž se v Ostravě zřítil z 6.patra domu, na místě zemřel. Nepomohla ani okamžitá resuscitace

0
Sdílet
Policie - místo činu, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B.

Ostrava – Posádky ostravské záchranné služby zasahovaly 13. června, dvě hodiny po čtvrteční půlnoci u tragické události v Ostravě. V jednom z domu se tam zřítil muž z šestého patra. Po pádu muž, dle sdělení záchranářů utrpěl mnohočetná poranění, která byla neslučitelná se životem. Muž na místě zemřel.

O tragédii informoval krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že na místo ihned vyjela posádka rychlé lékařské pomoci.


ČTĚTE TAKÉ: Záchranáři zasahovali u dvou vážných případů, při nichž došlo k pádu osob z výšky
Zdravotnická záchranná služba zasahovala v neděli 8. července u dvou vážných případů, při nichž došlo k pádu osob z výšky. Odehrály se v Ostravě a v terénu Beskyd. 

Muži, který měl podle informací, jež mají záchranáři k dispozici, spadnout z okna v šestém patře domu, poskytovali v okamžiku příjezdu posádky záchranné služby pomoc policisté.

Lékařský tým záchranné služby pokračoval ve snaze o záchranu postiženého, u něhož došlo k selhání dechu i oběhu, rozšířenou resuscitací,“ sdělil Humpl. Zasahující lékař zjistil při prvotním vyšetření mnohočetná poranění hrudníku, končetin a páteře.

I přes veškerou snahu a použití přístrojové techniky i léků se záchranářům nepodařilo obnovit činnost pacientova srdce. Po několika desítkách minut tak musel lékař konstatovat jeho smrt,“ doplnil k události mluvčí záchranné služby.

Okolnosti této tragické události jsou nyní, v šetření ostravských kriminalistů.

-sim, (red.)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na