Domů Hlavní zprávy Muž v Ostravě ubodal svou partnerku, policisté vraha zadrželi krátce po činu!

Muž v Ostravě ubodal svou partnerku, policisté vraha zadrželi krátce po činu!

0
Sdílet
Policie ČR - místo činu, ilustrační foto. Autor: archic redakce Události112.cz / J.B. (2013)

Ostrava – Dvě posádky záchranářů zasahovaly, v pátek 4. srpna večer, u vážně zraněné ženy v Ostravě. Tu po partnerské hádce ubodal její partner! Ženu v kritickém stavu převezli záchranáři do nemocnice, bohužel žena na následky mnohočetných poranění v nemocnici, krátce po převozu zemřela. 

Pacientka, jejíž totožnost záchranáři v době zásahu neznali, byla již při příjezdů záchranářů na místo události v bezvědomí a její dýchání selhávalo.

Zasahující lékař u ní zjistil vícečetná poranění se značnou krevní ztrátou. Přes rychlou odbornou pomoc posádky záchranné služby došlo u postižené k selhání srdeční činnosti a posádky musely zahájit resuscitaci. Uvedl k tragické události krajský mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl.

„Péče záchranářů byla úspěšná jen nakrátko, při převzetí pacientky na palubu sanitního vozu došlo k opětovnému selhání oběhu a nutná byla opětovná resuscitace,“ doplnil mluvčí záchranné služby a upřesnil, že žena byla následně předána na urgentním příjmu FN Ostrava, a to v kritickém stavu.

Na útěku jsou nebezpeční lupiči, kteří přepadli banku v Klášterci

V Blovicích na jižním Plzeňsku se zastřelil muž. Tělo našel náhodný kolemjdoucí

Podezřelý muž opakovaně zaútočil na poškozenou a způsobil jí zranění, kterým později v nemocnici podlehla. Sdělila k případu policejní mluvčí Gabriela Holčáková.

„Ataku měla předcházet verbální rozepře,“ popsala incident ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková s tím, že pachatel z místa činu následně utekl.

K vraždě došlo v pátek 4. srpna v podvečer v bytě dvojice v Ostravě-Michálkovicích.

„Krátce nato byl (podezřelý) zadržen policisty speciální pořádkové jednotky v dalším městě,“ dodala policejní mluvčí.

Kriminalisté provedli ohledání místa činu, zajistili veškeré stopy, které budou zkoumat znalci v oboru. Kriminalisté v těchto chvílích pokračují ve shromažďování všech důkazů a skutečností k objasnění této tragické události.

AKTUALIZOVÁNO: 5. Srpna, 21.35 hodin.

Podle aktuálně zjištěných informací redakce se jednalo o 41letého agresora, který je nyní podezřelý ze zvlášť závažného zločinu vraždy. Kriminalisté nyní provádějí výslechy a shromažďují důkazy. Na muže bude z největší pravděpodobností státním zástupcem uvalena vazba.

Autor: Jiří Berec,
krajská redakce

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na