Domů KRIMI ZPRÁVY Muž ohrožoval na Třebíčsku svého příbuzného, policisté zahájili trestní stíhání

Muž ohrožoval na Třebíčsku svého příbuzného, policisté zahájili trestní stíhání

0
Sdílet
Ilustrační snímek policistů. Autor: archiv redakce/ Jan Vraný

Třebíčsko – Policejní komisař zahájil trestní stíhání šestatřicetiletého muže z Brněnska, který ohrožoval svého blízkého příbuzného. Muž byl obviněn ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování a přečinu porušování domovní svobody. Uvedla k případu policejní komisař Jana Kroutilová.

K činu došlo na konci září v Náměšti nad Oslavou.

Obviněný muž přišel po sedmé hodině ráno k bytu, kde žije jeho blízký příbuzný. Když obyvatel bytu otevíral dveře, muž do nich prudce strčil a dveře tak staršího muže zranily. Obviněný muž poté vešel do bytu, svého příbuzného uchopil, slovně ho napadl, mluvil o smyšlených věcech a vyhrožoval mu násilím. Napadenému se podařilo agresivního muže vytlačit zpět na chodbu a dveře bytu zavřít, obviněný muž poté z místa utekl. Po přijetí oznámení o napadení vyjela ihned na místo policejní hlídka.

Napadený muž měl zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.

„Policisté začali po podezřelém okamžitě pátrat. Muže se jim podařilo po několika dnech nalézt na Brněnsku. Byl pod vlivem alkoholu a vzhledem k jeho psychickému stavu vyšetřil muže lékař a poté byl převezen do zdravotnického zařízení,“ doplnila policejní mluvčí a upřesnila, že celý případ policisté dále prověřovali a na základě shromážděných důkazů poté zahájili trestní stíhání šestatřicetiletého muže. Případ dále vyšetřují.

KRIMI ZPRÁVY:V Liberci nad ránem vyhasl mladý lidský život. Kriminalisté prověřují úmrtí muže

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na