Domů Hlavní zprávy PÁTRÁNÍ: Na Ústecku byla nalezena mrtvola muže. Policie nyní pátrá po totožnosti

PÁTRÁNÍ: Na Ústecku byla nalezena mrtvola muže. Policie nyní pátrá po totožnosti

0
Sdílet
Poznáte mrtvého muže? Autor: Policie ČR

Ústecko – Ústecká policie pátrá po totožnosti mrtvého muže, který byl nalezen 26. dubna bez známek života v katastru obce Lysá na Ústecku. Informuje o tom ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Popis osoby: jedná se o muže ve věku kolem 50 let, 195 cm vysoký, štíhlé postavy (svalnaté tělo), hnědé oči, husté obočí, tmavě hnědé rovné prošedivělé vlasy, po stranách vystříhané, na tváři plnovous.

Muž měl u sebe černou softshellovou bundu a hnědou koženou bundu, u límce knoflíky na vnitřní straně k připnutí límce nebo kapuce. Oblečen byl v černých džínách, černém triku s krátkým rukávem a černých kotníkových botách.

Velmi důležitou markantou, která je zobrazena na fotografii jsou na všech oděvech vystřižené značky těchto oděvů, na jejich místě jsou nakresleny tři kružnice s kříži. Kriminalisté pracují z verzí, že oblečení může pocházet z některé charit.

„Žádáme veřejnost, aby v případě, že muže na fotografii poznala, tak aby se obrátila na linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu,“ dodává ústecká policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

PSALI JSME TAKÉ: AKTUÁLNĚ: Policisté pátrají po velmi nebezpečném muži. Naposledy byl viděn v Mostě

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na