Domů Hlavní zprávy Motorkář najížděl na Mostecku na zasahujícího strážníka

Motorkář najížděl na Mostecku na zasahujícího strážníka

0
Sdílet
Ilustrační snímek policejního vozu. Autor: Honza Vraný

Mostecko – Vyšetřovatel mostecké policie obvinil ze zločinu násilí proti úřední osobě 29letého muže z Mostu. Toho ve večerních hodinách zastavili strážníci ke kontrole totožnosti, neboť měl po obci na Mostecku jezdit a dělat rámus, na což si stěžovali obyvatelé obce.

Informuje o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že muž motocykl odstavil a začal hledat doklady. Na návsi bylo několik podnapilých osob, které strážníci usměrňovali, a toho motocyklista využil. Nasedl na stroj a jel z kopce na volnoběh. Když motorku nastartoval, obrátil se a jel přímo ke stojícímu strážníkovi, který musel uskočit. Řidič v jízdě pokračoval a nereagoval na světelná a zvuková znamení k zastavení vozidla strážníků, kteří ho předjeli a chtěli ho zastavit. Narazil do zadní části služebního vozu a sjel do příkopu.

„Přivolaní policisté motoristu zadrželi a umístili ho do policejní cely. Muž odmítl dechovou zkoušku i vyšetření v nemocnici. Mostečan je stíhán na svobodě a hrozí mu až šestiletý trest odnětí svobody,“ dodala mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Motorkář se marně snažil ujet policejní hlídce! Hazardu učinili přítrž policisté

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na