Domů KRIMI ZPRÁVY Mostecká policie šetří případ krádeže kasírtašky v mostecké herně. Poznáte muže na...

Mostecká policie šetří případ krádeže kasírtašky v mostecké herně. Poznáte muže na fotografii?

0
Sdílet
Na snímku z kamerového systému - podezřelý muž v mosteckém baru. Zdroj: Policie ČR

Most – Mostecká policie se nyní obrací prostřednictvím medií na širokou veřejnost s žádostí o pomoc. Hledá muže na fotografii z kamerového systému, ten je podezřelý z krádeže kasírtašky v jednom z mosteckých barů.

Podle mostecké policejní mluvčí Ludmily Světlákové policisté obvodního oddělení Most – Zahradní vyšetřují případ krádeže finanční hotovosti v jednom mosteckém baru na sídlišti Zahradní. Tam měl zatím neznámý pachatel v pozdně nočních hodinách odcizit v nestřeženém okamžiku z prostoru baru volně odloženou kasírtašku, ve které byla hotovost vyšší, než 15 tisíc korun.

Pachatel do provozovny vešel, aniž by si ho někdo všiml. Uvnitř baru byla  jen obsluha a jeden host u automatu.

„Obsluha v tu dobu byla mimo barový pult a slyšela jen vrznutí dveří, kdy si všimla, že kolem oken někdo rychle prochází. Následně zjistila, že jí z baru zmizela kasírtaška s tržbou. Policie má nyní k dispozici fotografie muže, který do baru v tu dobu vstoupil a záhy odešel. Jeho totožnost by policii mohla pomoci k objasnění případu,“ doplnila mluvčí policie.

ČTĚTE TAKÉ: Mladý zdrogovaný a opilý řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy a havaroval, s vozidlem skončil na poli

Pokud někdo muže na fotografiích pozná, nechť zavolá na bezplatnou tísňovou linku Policie ČR 158 nebo přímo na obvodní oddělení mostecké policie, telefon 974 435 500. Policisté děkují veřejnosti za případnou pomoc.

-jb

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na