Domů Hlavní zprávy Mostecká Matylda ožije již zítra velkým hasičským festivalem a fontánou

Mostecká Matylda ožije již zítra velkým hasičským festivalem a fontánou

0
Sdílet
Hasičský festival v Mostě. Autor: Ústecká TV

Mostecko – Historicky první Hasičský festival se již zítra, tedy v sobotu 23. září uskuteční na jezeře Matylda na Mostecku. Akci Hasičský festival aneb „hasičská fontána“ poprvé na Mostecku pořádá Ústecká TV.

Sbory dobrovolných hasičů Ústeckého a Libereckého kraje tam zasoupeří o tři Hasičské poháry. Akce začne od 15.00 hodin závody hasičů. Chybět nebudou ani vyhlídkové lety vrtulníkem (ty budou pro velký zájem zahájeny už ve 13. hodin), ukázky hasičských zásahů nebo soutěže o nejlepší hasičský gulášek.

Představí se ale i strážníci Městské policie v Mostě a na návštěvníky čeká bohatý doprovodný program. Vstupné na akci je ZDARMA. K vidění bude v areálu Jezera Matylda v Mostě rovněž hasičská historická i současní technika.

Po setmění se pak návštěvníci mohou těšit na přibližně dvactiminutovou hudební Hasičskou fontánu a akci ukončí velkolepý ohňostroj.

Redakce zpravodajského serveru Události112.cz a ZprávyEXTRA.cz jsou hlavním mediálním partnerem celé hasičské akce. Projekt je finančně podpořen Ústeckým krajem. Z akce přineseme bohatou fotogalerii i videoreportáže. Máte se tak nač těšit…

OFICIÁLNÍ PLAKÁT AKCE:
oficiální plakát

PSALI JSME: Hasičský festival s hudební hasičskou fontánou se představí poprvé v Mostě

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na