Domů Hlavní zprávy Policistka z Mostu přišla při požáru domu o veškerý majetek – pomozte...

Policistka z Mostu přišla při požáru domu o veškerý majetek – pomozte její rodině vrátit se do běžného života

0
Sdílet
Předseda Unie bezpečnostních složek Zdeněk Drexler- Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Mostecko – Policisté pořádají veřejnou sbírku pro mosteckou kolegyni, která při požáru svého domu přišla téměř o všechno. „V uplynulých dnech postihla naší mosteckou kolegyni velmi nepříjemná životní událost. Por. Mgr. Milada B., která je služebně zařazená jako operativec na 1. oddělení obecné kriminality, linie mravnost, mládež na územním odboru, přišla při požáru o vše,“ říká předseda Unie bezpečnostních složek Zdeněk Drexler.

V nočních hodinách došlo zřejmě k technické poruše na elektrozařízení a následoval rozsáhlý požár, který zničil prakticky celý rodinný dům, který Milada obývala spolu se svým manželem a nezletilým synem předškolního věku. Prakticky jen zázrakem nedošlo ke ztrátám na životě. Pouze manžel Milady byl ošetřen, když se nadýchal splodin.

„Rodina naší kolegyně a kamarádky se nyní nachází ve složité situaci. Co nezničily plameny, znehodnotil kouř. Veškeré vybavení, oblečení, hračky pro syna, okna, omítky… všechno musí pryč. Pojišťovna nebude zcela jistě plnit do poslední koruny všechno, o co přišli. Proto se na vás všechny, kolegy, kamarády a spřízněné duše obracíme s žádostí, stejně jako mnohokrát v minulosti, o projev solidarity a kolegiality pro naší kolegyni,“ dodává Zdeněk Drexler.

Informace pro případnou finanční pomoc:

Číslo účtu: 29 00 33 99 73 / 2010
Zpráva pro příjemce: Milada

„Pro váš projev kolegiality a solidarity s policistkou Miladou B. a její rodinou bude výše uvedený účet Unie bezpečnostních složek zpřístupněn do 15. dubna 2017, kdy následně bude finanční částka předána. Z předání bude opět pořízena krátká dokumentace,“ dodává šéf Unie BS Zdeněk Drexler.

PSALI JSME TAKÉ: ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH: Teplický hasič Tonda Škuthan pořádá sbírku na pořízení invalidního vozíku pro svého syna

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na