Domů Hlavní zprávy Na muži vzplálo v dílně domu oblečení, v kritickém stavu ho do...

Na muži vzplálo v dílně domu oblečení, v kritickém stavu ho do nemocnice přepravil vrtulník

0
Sdílet
Hasiči v Mníšku pomáhali po požáru rodinného domu při ošetřování a transportu do vrtulníku. Autor: HZS Libereckého kraje

Mníšek – K vážné události v rodinném domě v Mníšku došlo ve čtvrtek 13. dubna, okolo 13. hodiny odpolední. Muž manipuloval s hořlavými kapalinami, které na něm vzplály. Zranění utrpěla i žena, žijící s mužem ve společné domácnosti.

Na místo události okamžitě vyrazila Zdravotnická záchranná služba, hasiči i policisté. Vzhledem k rozsahu mužova poranění byl na místo vyslán také vrtulník záchranářů.

Hasiči v Mníšku pomáhali po požáru rodinného domu při ošetřování a transportu do vrtulníku. Autor: HZS Libereckého kraje

O požáru informovala krajská mluvčí libereckých hasičů Zdenka Štrauchová s tím, že tři jednotky hasičů vyjely na pomoc do Mníšku, kde byl ve 13.00 hodin ohlášen požár rodinného domu. Jak hasiči zjistili, na místě došlo k požáru oblečení na uživateli objektu a požáru v prostoru před kamny v dílně kde se muž pohyboval.

Oheň byl v době jejich příjezdu uhašen.

Hasiči pomáhali zdravotníkům při ošetřování těžce zraněného muže, kterého potom transportovali k přivolanému vrtulníku Letecké záchranné služby.

„Lehké zranění utrpěla také majitelka domu, které skončila v péči záchranářů. Příčinou požáru byla manipulace s hořlavými kapalinami,“ doplnila k vážné a dramatické události mluvčí hasičů.

ČTĚTE TAKÉ: V Liberci hořelo osobní vozidlo, žena s dětmi stačila z auta včas vystoupit

Autor: Jiří Berec

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na