Domů Dopravní nehody Mladý řidič se pod mosteckým Hněvínem podruhé narodil. Přerazil svodidla a skončil...

Mladý řidič se pod mosteckým Hněvínem podruhé narodil. Přerazil svodidla a skončil u železničního kolejiště

0
Sdílet
Dopravní nehoda v Mostě. Autor: Honza Vraný / e-mostecko.cz

Most – Mladý řidič havaroval ve středu ráno pod mosteckým Hněvínem na silnici I/27 z Mostu na Litvínov, kdy po projíždění pravotočivé zatáčky vyjel ze silnice, prorazil svodidla a s autem sjel ze srázu do betonového koryta u železničního kolejiště. Řidič byl následně převezen záchrannou službou do nemocnice. Potvrdila to mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. 

Havarované vozidlo poté ze srázu vytáhla přivolaná jednotka profesionálních hasičů díky navijáku na hasičském automobilu. Pak vozidlo hasiči zajistili proti pádu na kolejiště pomocí lan ke svodidlům do doby, než na místo dorazila odtahová služba.

„Alkohol u řidiče byl vyloučen dechovou zkouškou, hmotnou škodu policisté vyčíslili na částku 60 000 korun. V důsledku dopravní nehody byla omezena doprava na železniční dráze i na silnici ve směru na Litvínov,“ dodala k nehodě mluvčí policie Ludmila Světláková.

Mladík za volantem stříbrného auta pravděpodobně ve vysoké rychlosti nezvládl řízení a po smyku vylétl ze silnice. Přesnou příčinu nehody ale vyšetřují dopravní policisté.

Autor: Jan Vraný
e-mostecko.cz