Domů Hlavní zprávy Mladík z Otrokovic na Zlínsku týral své rodiče, soud ho poslal do...

Mladík z Otrokovic na Zlínsku týral své rodiče, soud ho poslal do vazby!

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: Jiří Berec, redakce U112.cz

Otrokovice – Od minulého týdne řeší policisté velmi smutný případ týrání rodičů jejich vlastním synem. Čtyřiadvacetiletý agresor fyzicky a psychicky týral své vlastní rodiče, a to více jak rok. Informovala o tom policejní mluvčí Lucie Javoříková.

Mladý agresor od loňského roku do minulého týdne týral svou matku a otce, se kterými žije v Otrokovicích ve společné domácnosti.

„Čtyřiadvacetiletý syn svým rodičům měsíce soustavně vyhrožoval zabitím, ublížením na zdraví či podpálením bytu. Neustále je agresivně verbálně i fyzický napadal. Agresivita mladého muže se  postupně stupňovala, kdy vyvrcholila tím, že se rodiči báli o svůj život a po posledním napadení ze strany jejich syna případ oznámili místním policistům,“ upřesnila mluvčí policie.

Ihned po oznámení policisté mladého muže zadrželi a umístili do policejní cely.

„Svým jednáním se mladý muž dopustil trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na osm let,“ doplnila policejní mluvčí.

Taktéž byl vyšetřovatelem podán návrh na vazbu, který soud akceptoval. V sobotu večer tak muž skončil ve vazební věznici.

PSALI JSME: Policisté postřelili muže, který se s nimi popral v sanitce. Ten pak skočil z mostu do řeky 

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na