Domů Hlavní zprávy Mladí závodníci ze ZŠ z Jesenicka se utkali v branném závodu „Táhneme...

Mladí závodníci ze ZŠ z Jesenicka se utkali v branném závodu „Táhneme za jeden provaz“

0
Sdílet
Prevence. „Táhneme za jeden provaz...“ Autor: Policie ČR

Jeseník – Mladí závodníci ze ZŠ z Jesenicka se utkali v branném závodu „Táhneme za jeden provaz“, který pro ně připravil Integrovaný záchranný systém (Policie ČR, Hasičský záchranný sbor, Zdravotnická záchranná služba, Městská policie Jeseník) společně s IPA Jeseník.

„Táhneme za jeden provaz…“ Autor: Policie ČR

Závody tradičně proběhly v areálu běžeckých tratí Fenix Ski Teamu Jeseník. Po deštivém dni se ve středu 4. října na start postavilo 69 nejodvážnějších  závodníků, zařazených do tříčlenných smíšených družstev.

Před sebou měli téměř 3 km trať se šesti úkoly. Jednotlivá stanoviště prověřila jejich fyzickou zdatnost, vědomosti, obratnost a hlavně týmovou spolupráci. A která družstva uměla nejlépe táhnout za jeden provaz?

„Táhneme za jeden provaz…“ Autor: Policie ČR

V mladší kategorii (6. – 7. třída) třetí místo obsadili žáci ZŠ Lipová – lázně, na druhou příčku vyskočili závodníci ZŠ Vápenná a na příčku nejvyšší dosáhli žáci ZŠ Vidnava. Starší kategorii ovládli závodníci ze ZŠ Jeseník, kteří obsadili druhou a třetí příčku. Nejrychlejší čas a splněné úkoly měli borci ze ZŠ Lipová – lázně.

Všem gratulujeme! Hodnotné ceny pro vítěze byly pořízeny díky finanční podpoře města Jeseník.

Autor: por. Ing. Tereza Neubauerová, tisková mluvčí, KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE OLOMOUCKÉHO KRAJE

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na