Domů Z regionu Praha Mladá kočka nechtěla opustit internát, musely ji pomoci strážníci

Mladá kočka nechtěla opustit internát, musely ji pomoci strážníci

0
Sdílet
Městská policie hlavního města Prahy

Praha – Dvaadvacetiletá dívka odmítla opustit prostory internátu. Snažila se poničit vybavení pokoje, pokusila se napadnout jednu ze zaměstnankyň a dokonce vyhrožovala, že si ublíží. Nakonec svoji agresivitu obrátila proti strážnici a skončila s pouty na rukou. Lékař rozhodl o jejím převozu na psychiatrii.

V pátek dopoledne přijala hlídka strážníků z Prahy 5 oznámení z jedné místní střední školy, že se v budově internátu nachází agresivní dívka, která ničí interiér a napadá zaměstnance. Po příjezdu hlídky byla slečna zavřená v pokoji ve třetím patře a odmítala ho opustit. Dívka měla poslední den na  vystěhování. Při vyklízení pokoje se snažila poničit nábytek, v čemž se jí jedna ze zaměstnankyň snažila zabránit. To ji však ještě víc rozzuřilo.  Na to začala vyhrožovat, že si ublíží.

Se strážníky odmítla spolupracovat. Na opakované výzvy k předložení dokladů nereagovala. Poté se pokusila zabarikádovat v pokoji. Přítomná strážnice se jí snažila uklidnit, dívka ale obrátila svou agresivitu proti ní a fyzicky ji napadla. Okamžitě byla zpacifikována pomocí hmatů a  chvatů.

Protože byla i nadále agresivní a kladla fyzický odpor, byla jí následně nasazena pouta. Přivolaná záchranná služba rozhodla o jejím převozu do nemocnice. Z důvodu trvajícího agresivního chování asistovala hlídka městské policie při jejím převozu. Dvaadvacetiletá dívka skončila na  psychiatrii. O události byla vyrozuměna také Policie ČR, která se bude případem nadále zabývat.

Zdroj: Irena Seifertová MP Praha

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na