Domů Z regionu Královéhradecký kraj V. Mistrovství Hasičského záchranného sboru ČR ve volejbale se blíží

V. Mistrovství Hasičského záchranného sboru ČR ve volejbale se blíží

0
Sdílet
Mistrovství HZS ve volejbale - Špindlerův Mlýn. Autor: HZS Královéhradeckého kraje

Špindlerův Mlýn – Hasičský záchranný sbor (dále jen HZS) Královéhradeckého kraje pořádá ve dnech 17. až 18. října ve Špindlerově Mlýně pátý ročník tradičního Mistrovství HZS ČR ve volejbale. Díky vstřícnosti sboru Armády České republiky se soutěž uskuteční ve sportovním areálu Vojenské zotavovny Bedřichov.

Soutěž hasičů se uskuteční ve dnech 17.-18.10. ve Špindlerově Mlýně.

Během dvou dní se zde na třech krytých hřištích představí celkem patnáct družstev z jednotlivých krajů a z Generálního ředitelství HZS ČR. Odehráno bude čtyřicet dva utkání, vítězství budou obhajovat hasiči z Moravskoslezského kraje, kteří zvedli nad hlavu pohár pro vítěze při minulém Mistrovství ČR v roce 2013 v Nymburku.

Mistrovství ve Špindlerově Mlýně bude zahájeno v úterý 17.10. v 9:30 hodin slavnostním nástupem družstev a rozhodčích, vyhlášení výsledků a zakončení mistrovství je naplánováno na středu 18.10. v 15:00 hodin.

Výsledky po prvním hracím dnu a samozřejmě také celkové výsledky budou průběžně zveřejňovány na stránkách HZS ČR (www.hzscr.cz).

HZS Královéhradeckého kraje děkuje všem sponzorům akce, kteří přispěli finančně nebo věcnými cenami a kteří jsou mimo jiné uvedení na plakátu k akci.

ČTĚTE TAKÉ: Ministr Milan Chovanec navštívil hasiče ve Vlašimi

Autor:  mjr. Mgr. Ondřej Sezima, HZS Královéhradeckého kraje

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar