Domů Dopravní nehody Mezi Jankovicemi a Holešovem se střetlo osobní vozidlo s nákladním, řidiče museli...

Mezi Jankovicemi a Holešovem se střetlo osobní vozidlo s nákladním, řidiče museli záchranáři vyprostit

0
Sdílet
Řidiče z vraku vozidla u Jankovic vytáhli hasiči a záchranáři . Foto: HZS ZLK

Jankovice – V pátek 13. května vyjížděli krátce před polednem profesionální hasiči a záchranáři k vážné dopravní nehodě, při které se střetlo osobní vozidlo s nákladním. Nehoda si vyžádala zranění osob. K nehodě došlo na komunikaci mezi obcí Jankovice a městem Holešov.

O dopravní nehodě informoval krajský mluvčí Zlínských hasičů Libor Netopil s tím, že podle prvotních informací došlo ke střetu osobního vozidla s náklaďákem. Řidič osobního vozidla zůstal ve vraku zaklíněn.

dn-HZSZLO02
Havarovaný kamion při dopravní nehodě u Holešova. Foto: HZS ZLK

„Po příjezdu bylo velitelem zásahu upřesněno, že se zraněného řidiče osobního vozidla podařilo z vraku dostat bez použití vyprošťovacího zařízení. Po vytažení z vozidla skončil v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Řidič nákladního vozidla vyvázl bez zranění. Hasiči zajistili místo nehody, havarovaná vozidla proti vzniku požáru a za pomoci sorbentů likvidovali uniklé provozní kapaliny,“ vysvětlil Netopil.

1200x900 (1)
Havarované osobní vozidlo po střetu s náklaďákem u Holešova. Foto: HZS ZLK

„Po příjezdu odtahové služby a dokončení úklidových prací opustila místo nehody jednotka zasahujících hasičů,“ doplnil mluvčí hasičů Netopil.

Co stálo za touto dopravní nehodou nyní vyšetřují policisté.

-jb

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar