Domů Hlavní zprávy V lyžařském areálu Na Monínci vypadl z lanovky pětiletý chlapec. Policisté hledají...

V lyžařském areálu Na Monínci vypadl z lanovky pětiletý chlapec. Policisté hledají svědky

0
Sdílet
Policista na čtyřkolce. Ilustrační snímek. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Benešovsko – Okolnosti případu, kdy malý chlapec spadl z lanovky jsou dosud nejasné. Policisté proto vyzývají případné svědky události, aby se jim co nejdříve přihlásili.

Informuje o tom policejní komisařka z Benešova Eva Stuchlíková s tím, že k události došlo ve středu 8. února letošního roku kolem dvanácté hodiny polední v lyžařském areálu Monínec.

Pětiletý chlapec, který cestoval lanovkou v doprovodu své osmatřicetileté matky, v jednu chvíli spadl dolů z výšky přibližně osmi metrů. Zraněného jej transportovala letecká záchranná služba do jedné z pražských nemocnic. Okolnosti pádu jsou dosud nejasné.

Policisté se o celé události dozvěděli až s téměř dvouhodinovým zpožděním. Bezprostředně po oznámení vyrazili na místo, kde provedli prvotní šetření.

V současné době se celou věcí intenzivně zabývají. Právní kvalifikaci stanoví až po shromáždění nezbytných materiálů. „V této souvislosti se obracejí na všechny případné svědky, kteří by mohli pomoci případ objasnit, aby se co nejdříve ozvali, buď policistům obvodního oddělení Votice na telefon: 974 871 760, anebo přímo na linku 158. Za pomoc a spolupráci děkujeme,“ dodává policejní komisařka Stuchlíková.

-jv

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na