Domů Hlavní zprávy Lupič s nožem v ruce sledoval svou oběť až k domu a...

Lupič s nožem v ruce sledoval svou oběť až k domu a tam ji okradl

0
Sdílet
Pachatel s nožem v ruce oloupil svou oběť. Ilustrační snímek. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Mostecko – Dobrou práci odvedli policisté hlídkové služby. Ti vypátrali podezřelého muže z loupeže. K trestnému činu mělo dojít v mostecké ulici Česká. Tudy šel kolem 02. hodiny poškozený starší muž do místa bydliště. Netušil, že ho někdo sleduje až k domu. Při odemykání vchodových dveří k němu náhle přistoupil zezadu neznámý muž, který k němu napřáhl ruku s nožem, který mu držel u krku a požadoval vydání peněženky.

Informuje o tom mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková s tím, že napadený muž mu ze strachu svoji portmonku dal a neznámý z místa utekl. Loupež poškozený ihned ohlásil policii. Hlídky pak na základě popisu po podezřelém muži začaly pátrat. Ten s lupem zamířil na benzinovou čerpací stanici, kde utratil peníze a také platil odcizenou platební kartou. Na nákup přišel ještě jednou, ale platba mu již nevyšla.

Hlídka policie podezřelého muže objevila před 06. hodinou venku na sídlišti Výslunní. To už peněženku s doklady údajně zahodil. Vyšetřovatel 33letého muže z Mostu obvinil ze zvlášť závažného zločinu. Muž byl zadržen a poté byl předán do věznice na základě příkazu k dodání do výkonu trestu pro jiný delikt.

PSALI JSME TAKÉ: VIDEO: Lupič přišel do mostecké herny maskován s nožem v ruce, policie má záznam z kamer

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na