Domů Hlavní zprávy Lupič v Litvínově odcizil školákovi mobil, kriminalisté nyní hledají svědky

Lupič v Litvínově odcizil školákovi mobil, kriminalisté nyní hledají svědky

0
Sdílet
Mostecká policie hledá lupiče z Litvínova. Ilustrační snímk. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Mostecko – Kriminalisté mostecké policie pátrají po neznámém pachateli trestného činu loupeže. Ten se měl stát v pátek 31. března v Litvínově. Kolem 12.20 hodiny tam na chodníku v ulici Podkrušnohorská poblíž 3. základní školy, nedaleko domu č.p. 1196 neznámý mladík přistoupil k nezletilému školákovi, který měl v ruce mobil a tento mu vytrhl z ruky.

Následně chlapce strčil na pravou stanu do keřů podél chodníku a z místa utekl přes silnici. Poté běžel jednosměrnou ulicí směrem ke garážím mezi domy č.p. 1583 a 1623. Neznámý pachatel byl ve věku kolem 18 let, měl černé krátké vlasy, v obličeji měl pupínky, snědou pleť, vysoký asi 170 – 180 cm. Na sobě měl šedou mikinu s kapucí a černé tepláky.

Policie hledá svědky, kteří si události v pátek dne 31. března kolem 12.30 hodiny mohli všimnout a mohli by policii poskytnout další informace.

„Žádáme i řidiče, kteří projížděli místem a mohli by mít na své kameře událost natočenou, aby se nám ozvali. Svědci mohou zavolat policii na číslo tísňového volání 158,“ říká mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

PSALI JSME TAKÉ: Policie pátrá po neznámém muži, který střelnou zbraní ohrožoval dvě ženy a pokusil se je okrást

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na