Domů Z regionu Ústecký kraj Litvínovský strážnik Milan Vobořil ve svém volnu propadl kouzlu fotografie

Litvínovský strážnik Milan Vobořil ve svém volnu propadl kouzlu fotografie

0
Sdílet
Milan Vobořil-MP Litvínov
Na snímku strážník litvínovské městské policie a amatérský fotograf Milan Vobořil. Autor: archiv ag. JV Press, Jan Vraný

Mostecko – Strážník Městské policie Litvínov na Mostecku Milan Vobořil je vedle ochránce veřejného pořádku také vášnivým amatérským fotografem.

V současné době Milan rozšířil řady Tiskové a mediální agentury JV PRESS, která úzce spolupracuje a spoluvytváří hlavní zpravodajství internetového serveru Události112.cz a dalšími internetovými portály.

Litvínovský amatérský fotograf a strážník městské policie v jedné osobě Milan Vobořil se zaměřuje nejen na rodinné focení, ale i na reportážní snímky. Fotografa Milana, tak můžete potkat i na maturitních plesech, svatebních obřadech ale moc rád a opravdu výborně fotografuje také přírodu a krajinky.

„Tisková a mediální agentura JV PRESS chce vyhovět náročným požadavkům klientům, kteří budou, a to věříme, čím dál více spokojeni se širokou škálou foto a video služeb, které naše agentura JV PRESS nabízí,“ říká majitel agentury Jan Vraný s tím, že agentura se věnuje také mládeži a dává prostor získat bohaté zkušenosti i začínajícím fotografům a reportérům. Jedním z nich je i nejmladší „externí kolega“ mostecký fotograf Jakub Najman, mimochodem jde o budoucího hasiče.

„V hledáčku máme ale další skvělé fotografy a reportéry v kraji, se kterými nyní vedeme intenzívní jednání o externí spolupráci,“ dodává fotoreportér a majitel agentury JV PRESS Jan Vraný.

  • redakce