Domů Dopravní nehody V Kynšperku nad Ohří mladý řidič vlétl z vozidlem do protisměru a...

V Kynšperku nad Ohří mladý řidič vlétl z vozidlem do protisměru a střetl se s kamionem

0
Sdílet
Střet osobního vozidla s kamionem v Kynšperku n./O. Autor: Policie ČR

Kynšperk nad Ohří – Čtyřiadvacetiletý řidič nepřizpůsobil v Kynšperku nad Ohří jízdu stavu vozovky a v zatáčce vjel do protisměru, kde se střetl s právě projíždějícím kamionem. Škoda byla při nehodě vyčíslena na 170 tisíc korun.

O nehodě informovala policejní mluvčí Kateřina Krejčí s tím, že k ní došlo v úterý 21. února asi 20. minut po poledni v obci Kynšperk nad Ohří na Sokolovsku, v ulici Pochlovická na silnici II. třídy č. 212. Při nehodě se střetlo osobní vozidlo s nákladní soupravou složenou z nákladního vozidla s přívěsem.

PSALI JSME: Na Sokolovsku havarovalo vozidlo, hasiči museli řidiče vyprostit pomocí hydraulického nářadí

„K dopravní nehodě došlo tak, že 24 letý řidič osobního vozidla jel po komunikaci ve směru od obce Horní Pochlovice směrem k obci Kynšperk nad Ohří, kdy při projíždění prudké pravotočivé zatáčky zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla, stavebnímu a dopravně technickému stavu komunikace (zatáčka, mokrá komunikace) a povětrnostním podmínkám (slabý déšť). V důsledku toho dostal s vozidlem smyk, který se mu nepodařilo vyrovnat, přejel s vozidlem do protisměru, kde se přední částí střetl s protijedoucí nákladnou soupravou řízenou 36 letým řidičem,“ uvedla policejní mluvčí.

Střet osobního vozidla s kamionem v Kynšperku n./O. Autor: Policie ČR

Policisté po příjezdu na místo dopravní nehody provedli s oběma řidiči orientační dechovou zkoušku na alkohol, která vyšla u obou negativní.

„Ke zranění osob nedošlo. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 170 tisíc korun. Za přestupek byla řidiči osobního vozidla uložena bloková pokuta,“ doplnila k nehodě mluvčí policie Kateřina Krejčí.

PODPOŘILI JSME: stránku na soc. síti Facebook.com „Přísné tresty za napadání záchranářů“ aneb „stop útokům na záchranáře!“ Zde <<

-jb

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na