Domů Hlavní zprávy Krvavá bitka na litvínovském sídlišti Janov, zaměstnala policisty i strážníky

Krvavá bitka na litvínovském sídlišti Janov, zaměstnala policisty i strážníky

0
Sdílet
Městská policie Litvínov, ilustrační foto. Autor: archiv redakce / Jan Vraný - JV Press

Litvínov / Janov – V pátek 22. prosince, v odpoledních hodinách došlo na Litvínovském sídlišti Janov, ke krvavému incidentu několika agresivních aktérů. K bitce došlo v Hamerské ulici, před tamní prodejnou nábytku. Celý incident sledovali litvínovští strážníci na svém kamerovém systému. Na místo, tak okamžitě zamířily hlídky strážníků i státních policistů.

O události informoval mostecký fotoreportér Jan Vraný na svém webu JV Press s tím, že napadený muž stačil zavolat na tísňovou linku litvínovských strážníků. Operační středisko Městské policie  Litvínova, tak mělo celý krvavý incident doslova v přímém přenosu.

Na monitorech bylo vidět, jak jeden ze skupiny útočníků udeřil pěstí do obličeje oběti a následně došlo k hromadné rvačce.

Mezitím již na místo mířily policejní hlídky. První strážníci byli u bitky do dvou minut od ohlášení incidentu. Popsal událost službu konající operační důstojník litvínovských strážníků Ladislav Strkáč s tím, že na  místě zasahovala také přivolaná záchranná služba, která ošetřila zraněného napadeného muže.

Strážníci museli proti dvěma agresivním útočníkům použít donucovací prostředky.

„Oba útočníky pak strážníci předali hlídkám státní policie, které vzápětí na místo také přijely. Oba zadržení násilníci byli údajně silně pod vlivem alkoholu,“ doplnil k dnešní události z Janova mostecký fotoreportér Jan Vraný.


PSALI JSME – Z MOSTECKA: Muž v Mostě ležel mezi auty a nereagoval. Do nemocnice opilce odvezla záchranka


Roman Jurýnek,
redakce webu

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na