Domů Hlavní zprávy Krkavčí matka zapomněla že vychovává děti a raději chlastala

Krkavčí matka zapomněla že vychovává děti a raději chlastala

0
Sdílet
Ilustrační snímek policejného vozu. Autor: Honza Vraný

Policisté řešili včera v noci v Bruntále oznámení ženy, která uvedla, že známá jí požádala o chvilkové pohlídání dětí, ale ani skoro po třech hodinách si pro děti nepřišla. Žena ve věku 37 let měla přijít k oznamovatelce v podvečerních hodinách na návštěvu a to i se svými dětmi. V průběhu návštěvy sdělila, že si potřebuje nutně něco vyřídit a jestli děti (9 let, 3 měsíce) u ní může na chvíli nechat.

Ani po dvou a půl hodinách se však nevracela, oznamovatelka se jí snažila telefonicky kontaktovat, což se nepodařilo a tak se obrátila na policisty. V průběhu řešení události se matka dětí do bytu dostavila i s přítelem, ale ve značně podnapilém stavu. Dechové zkoušky vykázaly hodnoty přesahující 2 promile.

Žena nebyla schopna řádně komunikovat a natož se postarat o děti. Neuvedla ani nikoho z blízkých osob, které by tak učinily. Policisté kontaktovali sociální pracovnici, která si děti převzala a dočasně umístila do dětského domova. Jednáním „matky“ se policisté dále zabývají a zahájili úkony trestního řízení pro podezření z přečinu ohrožování výchovy dítěte.

Zdroj: por. Bc. Pavla Jiroušková PČR

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na