Domů Dopravní nehody Kriminalisté zjišťují, kdo řídil auto, které v Hrobu smetlo na zastávce slečnu...

Kriminalisté zjišťují, kdo řídil auto, které v Hrobu smetlo na zastávce slečnu s kočárkem

0
Sdílet
Policisté nyní rozplétají tragickou nehodu z Hrobu. Autor: Honza Vraný

Hrob – Řídila osobní vozidlo, které v Hrobu na Teplicku narazilo do autobusové zastávky a smetlo osmnáctiletou dívku s kočárkem, opravdu patnáctiletá neřidička, nebo její devatenáctiletý spolujezdec? 

Na sociální síti se totiž objevily informace, že automobil v osudný den řídil devatenáctiletý mladík, který má údajně vysloven policejní zákaz řízení a těsně po nehodě se prý měl prohodit s patnáctiletou dívkou bez řidičského oprávnění.

Podle spekulací měl totiž automobil řídit právě mladík. Policisté i tuto variantu prověřují ale odmítají cokoliv komentovat do doby, než celý incident vyšetří.

K vážné nehodě došlo v úterý vpodvečer v Duchcovské ulici v Hrobu. Patnáctiletá dívka údajně nezvládla na točně autobusu řízení a vjela na chodník a porazila osmníctiletou dívku stojící s kočárkem u autobusové zastávky.

Havarované auto následně narazilo do sloupu a zastávky. Vážně zraněnou dívku transportoval vrtulník do nemocnice. Tam na vyšetření skončilo i miminko z kočárku a také samotná řidička a její spolujezdec.

Redakce Události112.cz o vážné nehodě v Hrobu na Teplicku informovala jako první krátce po události. I nadle budeme aktualizovat informace získané od policistů.

V Hrobu vlétlo auto do autobusové zastávky a smetlo dívku

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na