Domů Hlavní zprávy Kriminalisté pátrají po pachateli loupeže ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku

Kriminalisté pátrají po pachateli loupeže ve Frenštátě pod Radhoštěm na Novojičínsku

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: Jiří Berec, redakce U112.cz

Frenštát pod Radhoštěm – Kriminalisté usilovně pátrají po neznámém lupiči z Frenštátu pod Radhoštěm na Novojičínsku. K loupežnému přepadení došlo v pátek 10. března v květinářství Helis na Janáčkově ulici ve Frenštátě pod Radhoštěm. Informuje o tom policejní komisař Petr Směták.

Jen několik minut před čtrnáctou hodinou vešel do prodejny neznámý maskovaný muž. Po vstupu do provozovny začal na prodavačku křičet „Naval peníze“ a v ruce přitom držel nůž. Žena se obávala o své zdraví, a proto nechala pachatele, aby si vzal peníze z pokladny. Ten potom z obchodu utekl směrem ke kolejím. Pachatel si z loupeže odnesl přibližně 7 tisíc korun.

Popis pachatele:

Pachatel byl štíhlé, minimálně 180 cm vysoké postavy, světlé pleti, mluvil místním dialektem bez přízvuku, podle hlasu se jednalo asi o třicetiletého muže. V době činu byl oblečen do černé bundy do pasu (tzv. bomber), maskován byl přes hlavu přehozenou kapucí, pravděpodobně z mikiny a přes obličej až k očím měl tmavě vínový starý látkový šátek. Dále měl na sobě tmavé kalhoty s většími kapsami na bocích. Na nohou měl vyšší kotníkovou obuv, tmavé barvy. Na rukou měl tmavé látkové rukavice.

„Žádáme všechny, kteří se v uvedenou dobu pohybovali na uvedeném místě nebo kteří mají k uvedené informaci jakékoliv poznatky, aby tyto sdělili osobně na kterékoliv oddělení Policie ČR, či na tel. č. 974 735 462, 974 735 328 nebo na linku 158. Za zveřejnění a pomoc občanů děkujeme!,“ dodal policejní komisař Petr Směták.

PSALI JSME TAKÉ: Krásnobřezenští policisté pátrají po totožnosti ženy na ústecké poště z fotografie

Autor: Honza Vraný

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na