Domů Hlavní zprávy Kriminalisté hledají svědky krvavého útoku v Litvínově

Kriminalisté hledají svědky krvavého útoku v Litvínově

0
Sdílet
Ilustrační snímek policejních aut. Autor: Policie ČR
Ilustrační snímek policejních aut. Autor: Policie ČR

Mostecko – Krajští policisté vyšetřují závažný násilný trestný čin, ke kterému došlo v sobotu 17. prosince v Litvínově na Mostecku. O krvavém incidentu jako první informovala Agentura JV PRESS s tím, že ke skutku došlo na zastávce linkových autobusů v Podkrušnohorské ulici v blízkosti požární stanice byla krátce po 19. hodině nalezena zraněná mladá žena.

Podle dostupných informací 21letá poškozená nastoupila do autobusu MHD č. 13, který odjížděl v 19.03 hodin od nádraží v Litvínově směrem na Janov. Žena do autobusu nastoupila s nezletilým dítětem školního věku. Během jízdy měla komunikovat s mladým mužem.

V souvislosti se šetřením tohoto závažného násilného činu žádáme cestující z autobusu č 13, který vyjížděl v 19.03 hodin od nádraží v Litvínově, aby se kriminalistům ozvali prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158. O svědectví žádáme také občany, kteří se pohybovali v blízkosti poškozené ženy, případně v inkriminovanou dobu v litvínovské Podkrušnohorské ulici. Děkujeme,“ dodala krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

PSALI JSME: AKTUÁLNĚ DRAMA: Muž zaútočil nožem na autobusové zastávce na jednadvacetiletou expřítelkyni

Policisté na případu nadále intenzivně pracují, zajišťují důkazní materiál a vyslýchají osoby. Podezřelý muž, cizí státní příslušník, který se v neděli policistům v Chemnitz sám přihlásil, je zadržen. Nyní probíhají úkony ohledně vydání podezřelého muže do České republiky.

Autor:
Honza Vraný
JV PRESS