Domů Hlavní zprávy Krajským policejním ředitelem v Karlových Varech bude plk. Petr Macháček

Krajským policejním ředitelem v Karlových Varech bude plk. Petr Macháček

0
Sdílet
Krajským ředitelem bude plk. Petr Macháček (vlevo). Autor: Policie ČR

Karlovy Vary – Dosavadní vedoucí Územního odboru v Sokolově uspěl ve výběrovém řízení. Policejní prezident genmjr. Tomáš Tuhý na poradě vedoucích policistů a občanských zaměstnanců Krajského ředitelství policie Karlovarského kraje uvedl do funkce krajského ředitele plk. Petra Macháčka, dosavadního vedoucího Územního odboru Sokolov. Plk. Macháčka doporučila výběrová komise policejnímu prezidentovi jako vítěze výběrového řízení a generál Tuhý se s tímto doporučením ztotožnil.

„Nového krajského ředitele jsem ustanovil do funkce k prvnímu září. Přeji mu v nové pozici mnoho úspěchů a jsem přesvědčen, že ve funkci krajského ředitele dokáže zúročit dosud získané zkušenosti a udržet vysoký bezpečnostní standard, na který jsou obyvatelé Karlovarského kraje zvyklí,“ uvedl policejní prezident a nezapomněl přitom poděkovat za odvedenou práci plk. Jiřímu Matoušovi, náměstkovi ředitele pro vnější službu, který byl zastupováním na pozici krajského ředitele dosud pověřen.

Policejní prezident Tomáš Tuhý navštívil spolu s novým krajským ředitelem také karlovarský krajský úřad, kde o změnách na krajském policejním ředitelství informoval paní hejtmanku Mgr. Janu Vildumetzovou. Informuje o tom mluvčí Policejního prezidia ČR plk. Jozef Bocán.

PSALI JSME: Policejní kynologové nacvičovali u mosteckého jezera pomocí vrtulníku

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na