Domů Hlavní zprávy Kouřil v tramvaji a místo popelníčku dostal klepeta

Kouřil v tramvaji a místo popelníčku dostal klepeta

0
Sdílet
156 - Městská policie, ilustrační foto. Autor: JB / redakce Události112.cz
156 - Městská policie, ilustrační foto. Autor: JB / redakce Události112.cz

Praha – Pět minut před jednou hodinou ranní nastoupili do noční tramvaje strážníci z hlídkového útvaru, kteří zajišťují dohled v prostředcích městské hromadné dopravy. Na zastávce Lazarská přistoupil do tramvaje muž zjevně pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky a v ruce držel zapálenou cigaretu.

Hlídka ho tedy upozornila, že se dopouští přestupku a vyzvala ho, aby cigaretu uhasil. Muž zareagoval podrážděně, že se mají věnovat špatně zaparkovaným autům a nebuzerovat normální lidi. Na opakovanou výzvu k předložení dokladů totožnosti, opět reagoval podrážděně, proto se ho hlídka rozhodla předvést na policejní služebnu. Dotyčný je nejprve dobrovolně následoval, ale po pár metrech zastavil se slovy: „Já nikam nejdu, jelikož jste zbyteční. “

Na další opakované výzvy zareagoval pokusem o útěk, proto strážníci okamžitě zakročili a nasadili mu služební pouta. Projíždějící hlídka Policie ČR poskytla součinnost při zjišťování jeho totožnosti. Přestupkové jednání s pětatřicetiletým mužem bude nyní řešit správní orgán.

Zdroj: Irena Seifertová vedoucí MP Praha

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na