Domů POŽÁRY A HASIČINA V Kostelci u Holešova hořelo v rodinném domě, tři lidé se nadýchali...

V Kostelci u Holešova hořelo v rodinném domě, tři lidé se nadýchali kouře

0
Sdílet
Tři lidé se při požáru v Kostelci u Holešova nadýchali kouře, hořelo v prostoru kotelny. Autor: HZS Zlínského kraje

Kostelec u Holešova – Tři lidé se nadýchali kouře, při požáru kotelny v rodinném domě v Kostelci u Holešova, ke kterému došlo v úterý 26. prosince, několik minut po třinácté hodině. Na místě zasahovaly jak profesionální, tak i dobrovolní hasiči. Vedle hasičů na místě zasahovala i Zdravotnická záchranná služba.

O události informovala krajská mluvčí zlínských hasičů Lucie Javoříková s tím, že po příjezdu do místa požáru zjistili zasahující hasiči, že se jedná o požár v prostoru kotelny rodinného domu, který se již rozšířil přes strop do půdních prostor. K hašení požáru použili dva proudy a jeden vysokotlaký proud. Zásah však komplikovala členitost objektu. V průběhu hašení také vynesli z domu jednu tlakovou láhev.


OD HASIČŮ: Kouř valící se z kotelny vyděsil obyvatel Teplic, šlo o technickou závadu


Při požáru byly lehce zraněny tři osoby, které se nadýchaly kouře. Hasiči provedli prvotní ošetření osob a předali je posádce zdravotnické záchranné služby k dalšímu ošetření,“ uvedla mluvčí krajských hasičů.

Ve dvě hodiny odpoledne hasiči již měli požár uhašený, ale pokračovali v rozebírání konstrukcí domu,“ doplnila tisková mluvčí a upřesnila, že na místo se dostavil vyšetřovatel, který šetří příčinu vzniku požáru.

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na