Domů Kontakty

Kontakty

Internetový zpravodajský  server s názvem Události112.cz naleznete na URL adrese: http://www.udalosti112.cz <<

logoweb_pokus1

LOGO/LOGOTYP – UDALOSTI112:
Autorem a jediným vlastníkem oficiálního loga „Udalosti112“ je provozovatel www.udalosti112.cz, Jiří Berec 2010-2018 (c) všechna práva vyhrazena. Upozorňujeme, že bez písemného svolení není dovoleno jakékoliv užití, či sdílení tohoto oficiálního loga.

  • Internetový zpravodajský server Udalosti112.cz neodpovídá za informace uveřejněné v textové či bannerové reklamě publikované na našich www stránkách. Za veškerý obsah v reklamních blocích nese plnou odpovědnost jejich zadavatel – inzerent, viz obchodní podmínky inzerce.
  • Dodavatelem uveřejněných fotografií a video reportáží, je autorsky redakce serveru Udalosti112.cz potažmo vydavatel, kterým je Mediální a reklamní ag. BJ-ExtraMedia-Jiří Berec nebo externí dodavatelé, kterými jsou, státní složky a instituce například; Policie ČR, Hasičský záchranný sbor ČR a krajské Zdravotnické záchranné služby, Krajské úřady, MV-ČR  a podob. Uveřejněné fotografie mohou být rovněž publikovány v tzv. volně šiřitelných zdrojů, jako je například fotobanka serveru pixabay.com s licencí volně šiřitelného díla „CC0 Creative Commons .“
    Dále pak státní instituce a orgány v rámci uveřejňování veřejných informací a další.
  • Textový obsah internetového zpravodajského portálu Udalosti112.cz tvoří vlastní články a díla, včetně video reportáží a fotografií, dále pak autorská díla externích redaktorů a novinářů publikovaná s autorským souhlasem a podpisem na >> http://www.udalosti112.cz << a následný možný obsah tvoří také dodané a publikované informace příslušných mluvčích privátních nebo státních institucích v podobě publikovaných tiskových zpráv, či takzvaných svodek událostí.

Internetový zpravodajský server Udalosti112.cz publikuje své fotografie, videa, články také na sociálních sítích, jako například Facebook, Google+, Twitter, YouTube a podobně.

Fakturační adresa – Provozovatel: webu:

BJ-ExtraMedia – Jiří Berec
ul. Tylova 992
Litvínov 436 01
IČO: 648 55 791
Tel: 601 121 243 (redakce)
E-mail: jiri.berec@udalosti112.cz
E-mail: redakce@udalosti112.cz
NEJSME PLÁTCI DPH!