Domů Dopravní nehody Již druhá sanitka záchranářů v tomto týdnu havarovala v Praze

Již druhá sanitka záchranářů v tomto týdnu havarovala v Praze

0
Sdílet
Nehoda sanitky pražských záchranářů, ilustrační foto. Autor: archiv Leoš Kučera / HZS PRAHA

Praha – Během tří dnů havarovala v hlavním městě, již druhá houkající sanitka pražských záchranářů. K nehodě došlo poblíž nemocnice v Krči. Sanitka záchranářů směřovala na výjezd, za pacientem, kde ji ve výjezdu na křižovatce smetlo projíždějící vozidlo. 

Nehoda se stala na křižovatce ulic V podzámčí a Na Strži. Sanitka mířila za pacientem a měla tedy pochopitelně zapnuté majáky.

Podle informací redakce serveru Události112.cz záchranáři, při nehodě vyvázli bez zranění. Řidiče z havarovaného osobního vozidla převezla náhradní sanitka záchranky do nemocnice, k dalšímu spíše preventivnímu vyšetření.

K pacientovi, ke kterému havarovaná sanitka bohužel nedorazila, mezitím vyrazila náhradní posádka záchranné služby a nebyl nijak ohrožen na životě.

Příčinu nehody vyšetřují pražští dopravní policisté, kteří nyní budou prověřovat všechny okolnosti této dopravní nehody.

Vozidla s právem přednosti v jízdě mohou ostatní účastníky silničního provozu omezit – vynutit si tak právo přednosti v jízdě, nikoliv však ohrozit!

Z DOPRAVY: Na Brněnsku se střetl linkový autobus s osobním vozidlem, nehoda si vyžádala zranění

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na