Domů Dopravní nehody Jel s nadupaným BMW, jako šílenec! Mezi obcemi Bukovice a Písařov ošklivě...

Jel s nadupaným BMW, jako šílenec! Mezi obcemi Bukovice a Písařov ošklivě havaroval

2
Sdílet
V důsledku nepřiměřené rychlosti havaroval. Autor: Policie ČR

Bukovice / Písařov – Ve středu 11. října v odpoledních hodinách došlo na silnici I. třídy č. 11 v úseku mezi obcemi Bukovice a Písařov k havárii osobního vozidla značky BMW.

Dvacetiletý řidič při jízdě ve směru od obce Bukovice dostal v důsledku nepřiměřené rychlosti na mokré vozovce smyk, který nezvládl.

Vyjel vpravo mimo komunikaci.

Projel křovinatým porostem v prudkém srázu u silnice, přičemž se vůz několikrát přetočil přes střechu. Zastavil se až na travnaté ploše pod srázem. Při nehodě byl zraněn řidič i jeho devatenáctiletá spolujezdkyně. Oba byli zdravotnickou záchrannou službou převezeni k ošetření do šumperské nemocnice. Policisté řidiče vyzvali k provedení dechové zkoušky, tato vyloučila jeho ovlivnění alkoholem.

FOTOGALERIE: V důsledku nepřiměřené rychlosti havaroval.

Škoda na havarovaném vozidle byla vyčíslena na částku 70 000 Kč. Okolnosti nehody, příčina i míra zavinění jsou předmětem dalšího šetření.

Autor: prap. Mgr. Jiřina Vybíhalová,
policejní inspektor
Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje

Komentujte

2 Komentáře zapnuto "Jel s nadupaným BMW, jako šílenec! Mezi obcemi Bukovice a Písařov ošklivě havaroval"

Upozornit na
avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Simona
Host
Simona

Pro autora článku…Ten nadpis jste si mohli odpustit. Jde vidět že to psal hlupák co chtěl nalákat okolí na cizí neštěstí…První se zamyslete co píšete a jak se o kom vyjadřujete…😒