Domů Dopravní nehody Jednašedesátiletou chodkyni srazil v Karviné automobil, na místě zemřela

Jednašedesátiletou chodkyni srazil v Karviné automobil, na místě zemřela

0
Sdílet
Sanitka záchranné služby, ilustrační foto. Autor: archiv ZZS MsK

Karviná – Záchranáři a policisté ve čtvrtek 2. listopadu, před půl sedmou zamířili k vážné dopravní nehodě v Karviné, kde osobní automobil srazil chodkyni. Žena na místě utrpěla mnohočetná poranění, která byla neslučitelná se životem. Na místě zemřela.

O dnešní tragické nehodě informoval tiskový mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl s tím, že před půl sedmou bylo krajské zdravotnické operační středisko prostřednictvím tísňové linky 155 kontaktováno s informací o střetu osobního vozidla s chodcem. Na místo nehody vyjela posádka rychlé lékařské pomoci, která byla u postižené během šesti minut od nahlášení.

ZAUJALO NÁSNa svou poslední směnu nastoupil 1. listopadu řidič záchranář Vladimír Kubelka z Děčínské záchranky

Jednašedesátiletá chodkyně byla ihned po kolizi v bezvědomí.

„První pomoc jí začali poskytovat svědkové události, kteří zahájili základní resuscitaci. Ve snaze o záchranu života ženy pak pokračoval za pomocí přístrojové techniky a léků tým záchranářů. Přes veškerou snahu se však nepodařilo obnovit srdeční činnost pacientky,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranářů a upřesnil, že prvotní vyšetření ukázalo, že utrpěla poranění hlavy a hrudníku, která byla smrtelná a žena jim na místě podlehla.

Vedle záchranářů na místě zasahovala také policie, která nyní vyšetřuje přesné příčiny této dnešní tragické nehody, která si vyžádala lidský život.

-jb 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na