Domů Dopravní nehody V Jaroslavi se střetl kamion s osobním vozidlem, nehoda si vyžádala vážná...

V Jaroslavi se střetl kamion s osobním vozidlem, nehoda si vyžádala vážná zranění spolujezdce

0
Sdílet
V Jaroslavi došlo ke střetu osobního a nákladního automobilu, z Lady museli hasiči vyprostit osobu. Autor: HZS Pardubického kraje

Jaroslav – V pátek 19. května, v 19.35 hodin zamířili do Jaroslavi profesionální hasiči z Holic, záchranáři i policisté k vážné dopravní nehodě, při které se střetlo historické osobní vozidlo LADA s kamionem. 

Vážná zranění při nehodě utrpěl spolujezdec s osobního vozidla, kterého ze zdemolovaného automobilu museli vyprostit hasiči pomocí hydraulického nářadí a pro kterého následně musel přiletět vrtulník leteckých záchranářů.

O nehodě informovala krajská mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková s tím, že hasiči ihned po příjezdu museli ze zdemolovaného vozidla Lada vyprostit zraněnou zaklíněnou osobu. Druhá osoba se nacházela mimo vozidlo.

Na místo byl povolán i vrtulník letecké záchranné služby, který, těžce zraněný spolujezdec transportován do nemocnice.

„Silnice I/35 byla po dobu zásahu záchranných složek a likvidace následků nehody zcela uzavřena,“ upřesnila krajská mluvčí hasičů.

Odstraňování následků nehody ze strany hasičů trvalo až do 22.06 hodin. Co stálo za touto vážnou dopravní nehodou nyní vyšetřují policisté z dopravního inspektorátu.

Heulos TV
Aplikace HISCUBE ReView
Sledujte živě naše zpravodajství… dopravní nehody, požáry a jiné mimořádné události, v naší aplikaci HISCUBE ReView
https://goo.gl/fGz6d4

NEMUSÍME BÝT PRVNÍ – STAČÍ ,ŽE MÁME HISCUBE!“ Váš jiný pohled na události v zahraničí a České republice!

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na