Domů Hlavní zprávy Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

0
Sdílet
Mobilní IT kancelář, G Suite, Google aplikace Cleverity.cz

(PR) Mnoho společností a podnikatelů řeší, jakým způsobem využít moderní trendy, používání mobilních technologií při optimalizaci nákladů. IT kancelář v podobě balíčku G Suite aplikací může být odpovědí.

Digitální kancelář dneška nám zajišťuje emailovou komunikaci, ale i organizaci času pomocí kalendáře a kontaktů. Doplníme online úložiště na uchování všech potřebných dat s možností tvorby dokumentů (textový editor), tabulek (tabulkový kalkulátor), prezentací ale i možnosti video-prezentací. Pokud k tomu všemu přidáme koření ve formě vzájemné provázanosti aplikací a jednoduché ovládání, získáme hodně zajímavé řešení za velice sympatickou cenu.

Tento balíček služeb od společnosti Google se jmenuje G Suite a vy ho také můžete znát také pod pojmem Google aplikace.

Výhodný balíček služeb Google G Suite vás zbaví starostí o IT

Profesionální řešení pro e-mailovou komunikaci okamžitě bez nutnosti investic

Email patří mezi nejzákladnější komunikační média. Gmail aplikace nabízí velice robustní řešení. Hlavní výhodou je přizpůsobeni se potřebám při zachování jednoduchého ovládání. Nechme Honzu s Karlem představit některé možnosti .

Mobilní IT kancelář, G Suite, Google aplikace Cleverity.cz

Honza má vytvořenou pěknou webovou stránku a potřebuje vyřešit emailovou komunikaci. Obrátí se na kamaráda Karla. Karle: „potřebuji využít doménu firemni-kancelar.cz a založit e-maily ve tvaru honza@firemni-kancelar.cz a podpora@firemni-kancelar.cz“.

Karel ví, že v tomto případě stačí mít jeden účet v G Suite. Honzovi ušetří finanční prostředky a přijaté e-maily z obou účtů skončí v Honzově poštovní schránce. A Karle: “jsou nějakým způsobem e-mailové schránky chráněné”? Ano, poštovní zprávy prochází antivirovým a antispamovým filtrem. Honzo, můžeš se tak plně soustředit pouze na své podnikání.

Honza hodně cestuje. Karle, prosím Tě, potřebuji mít možnost pracovat na cestách a využít efektivně svůj čas. Honzo vidím, že používáš notebook a smartphone. Na obou zařízeních můžeš číst a psát emaily, ale jak se dozvíš dále, můžeš také vytvářet veškeré dokumenty, tabulky ale i prezentace. A v případě potřeby můžeš jednoduše naplánovat videokonferenci.

Editor dokumentů, tabulkový kalkulátor a prezentace

IT kancelář jsou také Google dokumenty jsou uživatelsky velice intuitivní aplikací, zvládající i možnost spolupráce více uživatelů nad jedním dokumentem. Jde o to, že můžete souběžně s pozvanými uživateli společně tvořit dokumenty. A sami jistě objevíte další a další velice pěkné funkce, které budete s radostí každodenně používat.

Mobilní IT kancelář, G Suite, Google aplikace Cleverity.cz

To je bezvadné, ale Karle mohu také pracovat s dokumenty ve formátu MS Word? No jasně Honzo, můžeš takové dokumenty i editovat a jednoduše zasílat zpět ve stejném formátu, nebo třeba také ve formě PDF souboru.

Online úložiště

V G Suite balíčku získáte možnost používat online úložiště Google Drive. Pokud požadujete mít data přístupná z různých zařízeních, je tato možnost přesně pro vás. Google disk používáte podobně jako stávající souborový systém na svém počítači.

Mobilní IT kancelář, G Suite, Google aplikace Cleverity.cz

Hm a Honzo, co když budu potřebovat ukládat třeba obrázky, nebo faktury nebo cokoli jiného? To je jedno Karle, uložíš to podobně jak si zvyklý. Neboj se, je to snadné.

Kalendář, kontakty

Kalendáře a kontakty efektivně pomohou s organizací pracovního nebo soukromého času. Obě aplikace můžete využívat na mobilních zařízeních. To vám umožní mít přehled o své agendě kdekoli a kdykoli.

Karle, takže když naplánuji schůzku na svém počítači uvidím jí i na svém mobilním telefonu? Ano Honzo, funguje to ale také naopak. Navíc s každou takovou schůzkou získáš možnost pozvat účastníky na jednání. Pokud jste však na různých místech, můžete využít videokonferenci. Tu spustíte doslova na jeden klik. Až tak je to snadné.

Pokud neznáte nebo nemáte svého Karla, nezoufejte. Cleverity.cz jako Google Cloud Partner Vám poskytnou veškeré potřebné a nezbytné informace. Využijte možnosti konzultace G Suite řešení zdarma. Pokud se pro řešení digitální kanceláře G Suite jako dalších 5 milionů klientů rozhodnete, Cleverity.cz Vám zajistí veškerou realizaci, školení a následnou podporu.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na